Wesela

Zatroszczymy się, by Państwa najważniejszy dzień w życiu przebiegł podniośle. Wesela organizowanie w naszym Hotelu zapewnią doskonałe wrażenia gościom oraz Parze Młodej. Mistrzowie sztuki kulinarnej przygotują wykwintne i smaczne potrawy, obsługa zapewni wyjątkowy komfort zebranym gościom.

Wymarzone wesele w pięknym miejscu

Malownicze, piękne miejsca ślubu i wesela przywodzą na myśl sceny filmowe – wszystko po to, by zapewnić Państwu jak najładniejsze otoczenie podczas zawarcia małżeństwa.  O każdy szczegół zadba nasza profesjonalna obsługa. Weselna zabawa w Hotelu Dworek*** będzie niezapomniana.

Niezapomniany dzień

Duża, piękna sala oraz profesjonalna obsługa dbająca o każdy szczegół to gwarancja udanego przyjęcia. Goście będą czuć się komfortowo przez cały czas trwania przyjęcia   – bogate doświadczenie w obsłudze wesel pozwala nam sprostać wszelkim preferencjom   i postawionym przed nami wymaganiom.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa wesele przebiegało zgodnie z harmonogramem, z dbałością o każdy szczegół. W przestronnej i pięknie udekorowanej sali każdy gość da się porwać weselnej zabawie. Zapewniamy również doskonałe menu weselne, z możliwością wybrania motywu przewodniego, tworzone przez wysoko wykwalifikowanych kucharzy.