Imprezy okolicznościowe

Wiemy, że imprezy i uroczystości – bez względu na swój charakter – zawsze muszą być udane. Harmonogram spotkań i przyjęć dopinamy na ostatni guzik. Możemy pochwalić się eleganckim wystrojem wnętrz i potrawami tworzonymi przez mistrzów sztuki kulinarnej. W porozumieniu z Państwem dbamy, aby każdy gość czuł się nie tylko komfortowo, ale również wyjątkowo w naszym Hotelu.

Profesjonalna obsługa

Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu sal do uroczystości rodzinnych, spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych oraz zaspokajaniu potrzeb zebranych gości i uczestników. Dzięki profesjonalnej obsłudze sprostamy nawet najbardziej wymagającym uroczystościom.

Kameralne sale

Hotel Dworek*** wyposażony jest w przestronne sale i pokoje o pięknym, zachwycającym wystroju. Wnętrza dopasowujemy do charakteru uroczystości, spotkania czy imprezy okolicznościowej. Zapewniamy przy tym perfekcyjne udekorowanie stołów według preferencji i wymagań klientów.

Komfort gości to Państwa spokój

Organizacja imprezy okolicznościowej może sprawić wiele problemów – dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu, że uroczystość w Hotelu Dworek*** przebiegać będzie komfortowo. Zaspokoimy wszystkie potrzeby zebranych, sprawiając, że Państwa uroczystość będzie mile wspominana jeszcze przez długi czas. Zapraszamy zatem do kontaktu.