20 m2

1-4 os.

1-4 łóżek

2 apartamenty

20 m2

1-4 os.

1-4 łóżek

2 apartamenty

Lobby bar

Idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

NASZE POKOJE

DARMOWY INTERNET

TELEWIZJA SATELITARNA

LODÓWKA W KAŻDYM POKOJU

Apartamenty

Komfortowo wyposażone apartamenty składają się z części gościnnej i z sypialni, oraz przestronnej łazienki. Nasi goście korzystają z naszych apartamentów ,ponieważ jest to idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

Pokoje jednoosobowe

W hotelu DWOREK*** znajduje się 6 pokoi jednoosobowych wielkości 15m2. Każdy pokój został dostosowany pod kątem zarówno pobytu wypoczynkowego jak i biznesowego. Bezpłatny, szybki internet w każdym pokoju.

Pokoje dwuosobowe

Najczęściej rezerwowane pokoje w naszym hotelu. 15 pokoi, każdy wielkości 20m2.  W pokoju znajdują się 2 łóżka jednoosobowe, które można oczywiście połączyć        ze sobą. Pokoje zostały wyposażone w wysokim standardzie.