Restauracja

Zjedz pożywny i smaczny obiad w Skierniewicach! Restauracja Hotel Dworek zaprasza

Niezapowiedziana wizyta znajomych lub rodziny? Przyjedźcie do Dworku!
U nas zjecie pożywny, smaczny obiad w pięknej atmosferze pałacowych wnętrz. 

Bogate menu zadowoli każdego, nawet najbardziej wykwintnego smakosza. Weganie i wegetarianie także znajdą coś dla siebie!

Smaki dopracowywane przez lata

Wszystkie dania dla Gości Restauracji Dworek są przygotowywane przez zespół kucharzy i kucharek, którzy pod przewodnictwem szefa kuchni niezmiennie od 20 lat zaspokajają Państwa podniebienia. Menu jest układane wspólnie z całym zespołem oraz właścicielką Dworku – Panią Małgosią. Potrawy, które możecie znaleźć w menu są starannie dopracowane i przemyślane, próżno szukać w nim zupełnie przykładowych dań.

Jadłospis jest zmieniany dwa razy do roku oraz podczas szczególnych świąt np. na Walentynki, czy Święta Bożego Narodzenia.

W menu można odnaleźć przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni polskiej jak np. staropolski żurek z jajkiem i kiełbasą podawany w chlebie, klasyczny befsztyk tatarski, czy pieczoną kaczkę z jabłkami. 

Poszukujących nietypowych połączeń smakowych zapraszamy do wypróbowania udka z perliczki na sposób confit w sosie borowikowym z kopytkami, kapustą i agrestem lub wybornego carpaccio z polędwicy wołowej z suszonymi w słońcu pomidorami i świeżą bazylią.

Ceny przystępne dla każdego

Skierniewicka Restauracja Hotel Dworek zaprasza nie tylko na obiady, ale również na sycące śniadania i romantyczne kolacje! Zakres cenowy w Restauracji zależy od rodzaju dania. W menu odnajdziesz zarówno przekąski w cenach od 12 zł do 30 zł, makarony i pierogi w cenach 23 zł – 27 zł, sycące zupy w cenach 14 zł – 18 zł, jak i bogatą ofertę drugich dań w cenach od 30 zł do 60 zł, pyszne desery od 14 zł do 17 zł oraz menu dla dzieci w zakresie cenowym 8-14 zł.

Jesteś alergikiem i obawiasz się, że któreś danie może nie być dla Ciebie odpowiednie? Karta menu zawiera spis alergenów, dlatego możesz spokojnie wybrać potrawę, która spełni Twoje oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Restauracji Dworek! Zawsze chętnie umilimy Państwu każdą uroczystość, konferencję lub po prostu niedzielny obiad z rodziną swoimi potrawami.