Sale konferencyjne

Jak zorganizować idealną konferencję?

Mimo, że zadanie nie należy do najłatwiejszych, pocieszamy – da się! Organizujesz konferencję po raz pierwszy? Spokojnie. Z naszym krótkim poradnikiem poradzisz sobie doskonale. Zapraszamy do lektury!

Na co zwrócić największą uwagę i jak zrealizować potrzeby wszystkich uczestników konferencji? Odpowiadamy na te dwa najważniejsze pytania!

Zacznij od ustalenia najważniejszych rzeczy

Przede wszystkim zacznij od ustalenia dogodnego terminu spotkania. Ustalenie daty jest kluczowe dlatego najlepiej zrób to z minimum dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Nasza rada: sprawdź, czy w wybranej przez Ciebie dacie nie ma podobnych tematycznie imprez, innych konferencji, czy eventów. Lepiej żeby Twoja konferencja nie kolidowała z innymi tego typu spotkaniami.

Niezwykle istotna jest również pora dnia: dzień tygodnia oraz godzina. Nie wszyscy będą zachwyceni konferencją w piątkowe popołudnie lub poniedziałkowy poranek.

W momencie kiedy data spotkania jest już ustalona, należy zabrać się za poszukiwania sali konferencyjnej. Po wstępnym ustaleniu liczby uczestników, najlepiej rozglądać się za obiektami, które oferują nie tylko miejsca do zorganizowania konferencji, ale i miejsca w hotelu. Dobrze by wybrana sala konferencyjna była zlokalizowana w pobliżu dróg dojazdowych, autostrad i dworców PKP, to na pewno ułatwi dojazd podróżującym uczestnikom.

Jeśli dokonasz już wyboru obiektu, zapoznaj się z jego ofertą. Upewnij się, że sala pomieści maksymalną liczbę zaproszonych przez Ciebie osób. Warto sprawdzić również, czy udostępniany jest sprzęt taki jak: rzutnik, komputer, czy tablice oraz czy sala jest komfortowa, ma wygodne krzesła, przestronne stoły itp.

Konferencja w Skierniewicach

Jeśli planujesz konferencję w okolicach Łodzi lub Warszawy, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego obiektu! Restauracja Hotel Dworek w Skierniewicach posiada przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieści do 100 uczestników w ustawieniu kinowym, do 70 uczestników w ustawieniu “szkolnym” oraz do 40 uczestników przy ustawieniu stołów w literę “U”. Udostępnimy dla Państwa: ekran, projektor, mikrofon, flipchart. Dla zapewniania znakomitych warunków konferencji, sala może zostać całkowicie zaciemniona.

Po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla gości konferencji. Zapraszamy również do skorzystania z oferty w restauracji hotelu.

Życzymy Państwu samych udanych i perfekcyjnie zorganizowanych spotkań biznesowych!