hotel

Jak Hotel Dworek Skierniewice spełnia oczekiwania gości

Letnie miesiące upłynęły nam na gruntownej modernizacji aż 9 z 26 pokoi, którymi obecnie dysponujemy. Nowe wyposażenie, stonowana kolorystyka i udogodnienia sprawiają, że Hotel Dworek Skierniewice stał się jeszcze bardziej urokliwym miejscem zarówno na krótki, jak i na dłuższy pobyt. Zobacz, jak spełniamy oczekiwania gości i dlaczego w okolicy jest to jedno z najchętniej wybieranych obiektów na odpoczynek.

Co mówią statystyki?

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez SW Research od hoteli cztero- i pięciogwiazdkowych Polacy oczekują przede wszystkim udogodnień w postaci:

  • telewizora z dostępem przynajmniej do lokalnych kanałów – 87,6% respondentów
  • klimatyzacji – 87%
  • rutera – 75%

Nasz trzygwiazdkowy Hotel Dworek Skierniewice spełnia wszystkie te oczekiwania. Oferujemy też znacznie więcej.

Zobacz sam.

Wygodna i elegancka przestrzeń

Badania nie są jedynym elementem, który wpływa na nasze usługi. Najważniejsi są goście, dlatego słuchamy ich potrzeb i na podstawie opinii wprowadzamy stosowne zmiany, stale się ulepszamy, dążąc do ideału.

Właśnie rozmowy z nimi pokazały, że doceniają oni przede wszystkim wygodę- miękkie materace, dzięki którym noc przynosi prawdziwy odpoczynek, biurko do pracy i funkcjonalny stolik. Istotna jest także sama aranżacja. Większość z naszych gości preferuje stonowaną, ciepłą kolorystykę i styl nawiązujący do klasycznej elegancji.

Wszystkie te elementy wprowadziliśmy do nowo oddanych pokoi. Delikatne, pastelowe i przytulne barwy wprowadzają atmosferę spokoju i zachęcają do relaksu. Aranżacje wpisują się w ogólny styl panujący w hotelu, a także są wkomponowane w zabytkowy charakter samego dworku. Dzięki temu elementy tworzą spójną całość z dużą nutą szlachetnej elegancji.

Udogodnienia, o których nie zapominamy w Hotelu Dworku Skierniewice

Statystyki robią na nas wrażenie, dlatego wzięliśmy sobie do serca potrzebę udogodnień, o których mówią badania. Wszystkie odnowione pokoje wyposażone są w klimatyzację.

Telewizory i dostęp do hotelowego Wi-Fi jest już w Hotelu Dworku standardem od dawna. Ten drugi element przyciąga do nas pracowników w czasie delegacji. Otrzymują oni tu doskonałe warunki do pracy i odpoczynku w jednym zacisznym, eleganckim i funkcjonalnym miejscu.

Hotel Dworek Skierniewice dba też o zmotoryzowanych. Wszyscy goście mogą liczyć na bezpłatne miejsce parkingowe w wydzielonej i monitorowanej strefie. To istotny element, który docenia wielu naszych turystów.

Posiadamy również pokój dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Funkcjonalna przestrzeń zapewnia komfortowe warunki przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego charakteru wnętrza.

Odpoczynek okraszony doskonałymi posiłkami

Catering jest istotną częścią naszej działalności. Specjalizujemy się przede wszystkim w staropolskiej kuchni szlacheckiej, która wpisuje się w cały charakter zabytkowego budynku. Nie brakuje także nowoczesnych, bardziej egzotycznych propozycji.

Cała różnorodność i pomysłowość naszego szefa kuchni dostępna jest dla gości przez cały czas pobytu. Z ich opinii wiemy, że jest to element niezwykle ceniony przez osoby, które w szczególności pokochały Hotel Dworek Skierniewice.

Dlatego też jesteśmy chętnie wybierani na spotkania i uroczystości firmowe oraz kilkudniowe szkolenia.

Lokalizacja

Ma ona szczególne znaczenie. Według badań instytutu IQS położenie hotelu jest istotnym elementem dla blisko 20% respondentów, z czego najbardziej zwracają na niego uwagę mężczyźni i osoby po 50 roku życia.

Hotel Dworek Skierniewice może pochwalić się idealnym miejscem. Znajduje się blisko centrum, jednak w spokojnej dzielnicy, a zielone otoczenie zachęca do spacerów i relaksu. Dla naszych gości mamy wypożyczalnię rowerów. Zachęcamy do wycieczek, gdyż miasto położone jest w pobliżu urokliwego Parku Bolimowskiego, który zachwyca bogactwem natury o każdej porze roku.

Po prostu ZAPRASZAMY!