Pokoje - Hotel DWOREK *** Skierniewice

Lobby bar

Idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

DARMOWY INTERNET
TELEWIZJA SATELITARNA
LODÓWKA W KAŻDYM POKOJU
Nasze pokoje

Komfortowo wyposażone apartamenty składają się z części gościnnej i z sypialni, oraz przestronnej łazienki. Nasi goście korzystają z naszych apartamentów ,ponieważ jest to idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

 

Apartament

Doba  355zł

W hotelu DWOREK*** znajduje się 6 pokoi jednoosobowych wielkości 15m2. Każdy pokój został dostosowany pod kątem zarówno pobytu wypoczynkowego jak i biznesowego. Bezpłatny, szybki internet w każdym pokoju.

Pokój jednoosobowy             Doba 220

Najczęściej rezerwowane pokoje w naszym hotelu. 15 pokoi, każdy wielkości 20m2.  W pokoju znajdują się 2 łóżka jednoosobowe, które można oczywiście połączyć        ze sobą. Pokoje zostały wyposażone w wysokim standardzie.

 

Pokój dwuosobowy

Doba 320 zł

  
  

 

NAPISZ DO NAS!

lub przejdź na zakładkę kontakt.

>Klauzula Informacyjna<
Kontakt
Facebook
Instagram
Google +
Youtube
Kontakt

Regulamin plików cookies