Pokoje - Hotel DWOREK *** Skierniewice

Lobby bar

Idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

DARMOWY INTERNET
TELEWIZJA SATELITARNA
LODÓWKA W KAŻDYM POKOJU
Nasze pokoje

Komfortowo wyposażone apartamenty składają się z części gościnnej i z sypialni, oraz przestronnej łazienki. Nasi goście korzystają z naszych apartamentów ,ponieważ jest to idealne miejsce na spotkanie przy porannej kawie czy herbacie, jak również na drinka przy nastrojowej atmosferze. Nasi goście uważają, że to również świetne miejsce na lunch biznesowy czy spokojne przejrzenie aktualnej prasy.

 

Apartament

Doba 355 zł | Weekend 315 zł

W hotelu DWOREK*** znajduje się 6 pokoi jednoosobowych wielkości 15m2. Każdy pokój został dostosowany pod kątem zarówno pobytu wypoczynkowego jak i biznesowego. Bezpłatny, szybki internet w każdym pokoju.

Najczęściej rezerwowane pokoje w naszym hotelu. 15 pokoi, każdy wielkości 20m2.  W pokoju znajdują się 2 łóżka jednoosobowe, które można oczywiście połączyć        ze sobą. Pokoje zostały wyposażone w wysokim standardzie.

 

Pokój dwuosobowy

Doba 295 zł | Weekend 275 zł

Pokój dwuosobowy zabytkowy

Doba 240 zł | Weekend 220 zł

Pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie P.100

Doba 310 zł | Weekend 300 zł

 

NAPISZ DO NAS!

lub przejdź na zakładkę kontakt.

>Klauzula Informacyjna<
Kontakt
Facebook
Instagram
Google +
Youtube
Kontakt

Regulamin plików cookies